Karjera

Darbuotojams siūlome patrauklų konkurencingą ir visada laiku mokamą atlyginimą bei visas socialines garantijas. Siekdami gerinti darbo sąlygas ir sudaryti darbuotojams galimybes pritaikyti savo sugebėjimus, nuolat investuojame į naujas transporto priemones. Sąžiningi, tikslo siekiantys bei puikiai savo darbą atliekantys darbuotojai mūsų įmonėje turi plačias karjeros galimybes. Šiuo požiūriu esame labai lankstūs, todėl leidžiame darbuotojams atlikti įvairias darbo užduotis ir pasirinkti labiausiai jų gebėjimus atitinkantį, įdomiausią darbą.

Stengiamės įvertinti kiekvieno darbuotojo indėlį siekiant įmonės užsibrėžtų tikslų, didinant veiklos efektyvumą. Atsilyginame padėdami realizuoti jų asmeninius tikslus, įgyvendinti karjeros vystymo planus ir patenkinti darbo rezultatus atitinkančius finansinius poreikius.

UAB "Eutra" svarbiausios vertybės: PROFESIONALUMAS, NUOLATINIS TOBULĖJIMAS, ATSAKINGAS POŽIŪRIS, SKAIDRUS BENDRADARBIAVIMAS BEI PAGARBA SAU IR KITIEMS. Siekiame, kad šios vertybės taptų kiekvieno darbuotojo tikslu bei darbo pagrindu.

Jeigu Jums artimos mūsų vertybės – prašome pasirinkti ir užpildyti vieną iš žemiau pateiktų formų arba susisiekti su mumis telefonu.